Nasze produkty Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Optymalnie dobrane składniki wybielacza do ubrań są bezpieczne dla ubrań i środowiska naturalnego. Wybielacz zawiera aktywny tlen (oxi-action), który usuwa większość plam. Działa już w temperaturze powyżej 20°C. Produkt Bez chloru, enzymów, zeolitów ani środków konserwujących.

  14,28 zł 17,85 zł -20%
  Obniżka!
  W magazynie
 • Proszek do tkanin białych BALJA został przygotowany ze składników biodegradowalnych. Zawarte w nim enzymy dbają o Twoje tkaniny, zapobiegając ich mechaceniu, jednocześnie odświeżając i rozjaśniając biel.

  25,56 zł 31,95 zł -20%
  Obniżka!
  W magazynie
 • Proszek do tkanin kolorowych BALJA został przygotowany ze składników biodegradowalnych. Zawarte w nim enzymy dbają o Twoje tkaniny, zapobiegając ich mechaceniu, a mydło na bazie oliwy sprawi, że będą przyjemnie delikatne w dotyku.

  25,56 zł 31,95 zł -20%
  Obniżka!
  W magazynie
 • Sól zmiękcza wodę w zmywarkach, przez co skutecznie przeciwdziała pojawianiu się kamienia i osadów na naczyniach oraz wewnątrz zmywarki.

  9,00 zł 11,25 zł -20%
  Obniżka!
  W magazynie
 • Ostatnim, ale wcale nie mniej ważnym etapem zmywania naczyń w zmywarce jest użycie nabłyszczacza do naczyń. Dzięki niemu naczynia lśnią i nie pojawiają się na nich nieestetyczne zacieki. Z myślą o Twoim komforcie powstał Nabłyszczacz do zmywaki BALJA.

  9,56 zł 11,95 zł -20%
  Obniżka!
  W magazynie
 • Zmywarka to jeden z ulubionych pomocników w kuchni każdego domu. Ważne, aby zmywanie było skuteczne i nie było konieczności jego powtarzania. Z myślą o jak najlepszym działaniu tego urządzenia powstał Proszek do zmywarki BALJA.

  17,56 zł 21,95 zł -20%
  Obniżka!
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów