BALJA Blog

Kilka słów o proszku do zmywarki BALJA

Pisaliśmy niedawno, jakie niekoniecznie bezpiecznie składniki znajdują się w popularnych kostkach do zmywarki. Co zawiera Proszek do zmywarki BALJA? Zapraszamy do lektury.
Czytaj dalej
Proszek czy kapsułki do zmywarki?

Niech podniesie rękę, kto ma zmywarkę i uważa, że jest niepotrzebna. Nie? Nikt? Zgadza się. Wszyscy posiadacze zmywarek kochają to urządzenie. Skuteczność, prostota, łatwość użytkowania. Nawet kilkuletnie dzieci z wielką frajdą układają naczynia do zmywania albo pomagają je wyjmować. Tylko po włożeniu naczyń jeszcze mama/tato muszą wrzucić do niej tabletki do zmywania. I właśnie tutaj pojawia się dylemat. Dlaczego? O tym przeczytacie w naszym artykule.
Czytaj dalej
Dobrze poukładane? 3 proste kroki do zawsze czystych naczyń ze zmywarki

Można powiedzieć, że trudno doszukiwać się w tym filozofii. Kubeczek tu, szklanka tam, garnek, pokrywka, plastikowa chochla i widelec, może jeszcze kieliszek... Co trudnego może być w ułożeniu naczyń w zmywarce? I rzeczywiście, nic. Trzeba tylko pamiętać o trzech prostych krokach, dzięki którym Twoje naczynia będą zawsze dobrze poukładane.
Czytaj dalej
Sól do zmywarki - po co i dlaczego warto ją stosować?

Witamy!Jest to nasz pierwszy wpis na Balja Blog. Chcemy tutaj dzielić się z Wami wiedzą i ciekawostkami dotyczącymi ekologicznych środków czystości. Dzisiaj zaczynamy od tematu, o który bardzo często pytacie nas na Targach: po co stosować sól do zmywarki? Przecież w wielu środkach czystości do zmywarki sól już jest!
Czytaj dalej